«خوب، بد، جلف»، «ملکه ‏گدایان» و «شب‏‌های مافیا» به صورت اختصاصی در پاییز و زمستان ٩٩ از فیلیمو پخش خواهد شد.

به گزارش گاهان‌نیوز، فیلیمو، پس از موفقیت‌ فیلم سینمایی خوب، بد، جلف ١و ٢ در سینما و استقبال خوب مردم، نگارش این سریال به توسط برادران قاسم‌خانی و امیر مهدی ژوله انجام شده است و ادامه داستان فیلم سینمایی خوب، بد، جلف٢؛ ارتش سری است.

تا امروز پژمان جمشیدی، سام درخشانی، حامد کمیلی، امیر مهدی ژوله، گوهر خیراندیش جلوی دوربین پیمان قاسم‌خانی و محسن چگینی رفته‌اند.

همچنین در ادامه همکاری با کارگردان سریال مانکن، سریال درام و اجتماعی ملکه گدایان، با بازی باران کوثری، پانته آ بهرام، رویا نونهالی، فرزاد فرزین، محمدرضا غفاری، رضا بهبودی، الهام کردا، آرمان درویش، علی اوجی، سولماز غنی، بهشاد شریفیان، یسنا میرطهماسب و … به زودی پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان ملکه گدایان، آمده است: امروزِ تو، می تونه فردای من باشه… هیچکس از سرنوشت خبر نداره… حتی شما….

اما در رئالیتی‌شو شب های مافیا، ابتدا این بازی با ١٢ بازیگر مرد برگزار می شود و سپس ۲ گروه ١٢ نفره شامل زنان و مردان بازیگر این بازی را تجربه خواهند کرد که در مجموع تعداد شرکت کنندگان را به عدد ٣٧ می رساند.

نسرین مقانلو، فریبا نادری، بهاره رهنما، مریم مومن، نسیم ادبی، خاطره حاتمی، سمیرا حسن پور، سیما تیرانداز ، سارا خوئینی‌ ها، آزیتا ترکاشوند، شبنم فرشادجو و روشنک گرامی ۱۲ شرکت کننده زن این بازی هستند.

رضا شفیعی جم، بیژن بنفشه خواه، سیدجواد هاشمی، حامد آهنگی، بهرنگ علوی، مجید واشقانی، عماد طالب زاده، محمدرضا هدایتی، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، هومن حاجی عبداللهی و کاوه خداشناس نیز ١٢ بازیگر مرد شب های مافیا را تشکیل می ‏دهند.

سریال خوب، بد، جلف و ملکه گدایان از آذر ماه و شب‏های مافیا از اواخر آبان، به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش و خبرهای تکمیلی از این سریال‌ها اعلام خواهد شد.

  • منبع خبر : ایرنا