دبیر اجرایی پویش مردمی سپاس با بیان اینکه این پویش تا روز پرستار ادامه دارد، گفت: هدف از راه‌اندازی این پویش قدردانی و تشکر میلیونی مردم ایران از پرستاران و کادر درمانی به خاطر تمام زحمات و فداکاری‌های آن‌ها در روزهای کرونایی است.

حسین مددی در گفت‌وگو با گاهان نیوز ضمن اشاره به زحمات کادر درمانی کشور در طول ماه‌های شیوع کرونا گفت: با توجه به فداکاری‌های پرستاران و دیگر کادر درمانی کشورمان، پویشی برای قدردانی از زحمات این قشر از جامعه راه‌اندازی شد تا همدلی جامعه با کادر درمانی به گوش این عزیزان برسد.

وی افزود: پویش مردمی «سپاس»، پویشی است که در جریان آن مردم، زیباترین جمله‌ای را که می‌توانند قدردانی از پرستاران و کادر درمانی را در قالب آن بیان کنند، به سامانه پیامکی این پویش می‌فرستند.

دبیر اجرایی پویش مردمی سپاس همچنین یادآور شد:‌ این پویش تا میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار ادامه دارد و مردم می‌توانند جملات زیبای خود را برای قدردانی از مدافعان سلامت کشور برای ما ارسال کنند.

مددی با بیان اینکه مشارکت مردم در این پویش قابل توجه بوده است، گفت:‌ به ۴۰ نفر از کسانی که با جملات حاوی قدرشناسی از کادر درمانی، در پویش مردمی سپاس شرکت می‌کنند، به قید قرعه جایزه یک میلیون تومانی تعلق می‌گیرد.

وی همچنین ضمن یادآوری تلاش‌ها و فداکاری‌های بی‌دریغ پرستاران و کادر درمانی، تاکید کرد: پویش مردمی سپاس، اقدامی برای تشکر و قدردانی میلیونی مردم از مدافعان خستگی‌ناپذیر سلامت کشور است تا بار دیگر همدلی، هم‌صدایی و حس نوع‌دوستی مردم ایران در این روزهای دشوار به نمایش گذاشته شود.

گفتنی است برای مشارکت در پویش مردمی سپاس می‌توانید جملات خود برای قدردانی از پرستاران و کادر درمانی از طریق پیامک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۱۷۱ ارسال کنید.

  • منبع خبر : گاهان‌نیوز